Coram Nordic AS
eies av det nederlandske selskapet Coram Group som eier flere selskaper i Europa, bl.a. Tiger, Sealskin og Geesa. Felles for de fleste er at de har BAD som sitt spesialfelt.
Coram Nordic AS representerer disse selskapene i Norge, i tillegg til vårt eget varemerke Esbada. 

Våre produkter utmerker seg gjennom en vellykket blanding av funksjonalitet og trendsettende design. Design gjør en klar forskjell og betyr ikke bare utseende, men også at funksjon og innhold skal være i perfekt balanse og harmoni. Bare gjennom å investere i design, investerer vi i fremtiden.


Våre forhandlere:

 

 

Våre distriktssjefer er på veien hver dag for å betjene våre forhandlere og kunder over det ganske land 

   

Lillestrøm / Nordre Follo:
Jan Petter Stenbro / jan.petter.stenbro@coram.eu  / Mobil: 975 07 672


Oslo (VVS og flis) Viken Vest, Vestfold og Telemark:
Hilde Aastad / hilde.aastad@coram.eu / Mobil: 450 42 849


Oslo (DIY, Jernia) Viken Øst, Innlandet:
Magne Valestrand / magne.valestrand@coram.eu / Mobil: 952 04 247


Agder, Rogaland:
Marita Schill / marita.schill@coram.eu / Mobil: 920 19 578


Vestland Øst:
Sven Inge Hellesø / sven.inge.helleso@coram.eu / Mobil: 922 42 447


Vestland Nord, Møre og Romsdal:
Thorleif Slettedal / thorleif.slettedal@coram.eu / Mobil: 901 34 670


Trøndelag, Nordland sør for Saltfjellet:
Hilde Aastad / hilde.aastad@coram.eu / Mobil: 450 42 849
Magne Valestrand / 
magne.valestrand@coram.eu / Mobil: 952 04 247


Nord-Norge nord for Saltfjellet:
Geir Jegervatn / geir.jegervatn@coram.eu / Mobil: 918 79 217

   

Coram Nordic AS, Industriveien 12, 1481 Hagan, Tlf: 670 67 470 | Foretaksnr: 971 594 683 

Kundeservice: 
Linn Borge-Olsen og Line Rua Nielsen / kundeservice@coram.no


Daglig leder: Jan Ove Bakke / jan.ove.bakke@coram.eu / Tlf.: 901 21 294

Økonomisjef: Mona Waal Karlsen / mona.waal.karlsen@coram.eu / Tlf.: 977 45 350


Salgssjef: Harald Skaug / harald.skaug@coram.eu / Tlf.: 977 38 171
 

Markedssjef: Kathrine Gulli Mughal / kathrine.mughal@coram.eu / Tlf.: 970 91 527
Salg-/Markedskoordinator: Marianne Svendsrud / marianne.svendsrud@coram.eu / Tlf.: 400 67 103
 

Produktsjef: Henning Sveen / henning.sveen@coram.eu / Tlf.: 901 26 189


Logistikksjef: Tage Aaseth / tage.aaseth@coram.eu / Tlf.: 452 21 327

Lagermedarbeidere: 
Vegar Nymoen / vegar.nymoen@coram.eu / Tlf.: 466 10 328 | Atle Svendsen / atle.svendsen@coram.eu / Tlf.: 454 19 648 | Giovanni Ciccomartin / giovanni.ciccomartini@coram.eu / Tlf.: 452 68 091 | Kristian H. Nilsen Scholze / kristian.scholze@coram.eu / Tlf.: 938 84 762